Show Individual Results Yes
Show Team Results Yes
Show Relay Team Results Yes
Selected gender combined
Show name as link Yes
Glenbrook Marathon (id:1075)
Glenbrook Marathon (42.19k)
Saturday, 27th November 2010

Place Name Chest Sex State Age CAT Time Pace
1. Tim Ashby 24 NSW 38 3:17:04 4:40
2. Terry Meehan 22 NSW 38 3:24:47 4:51
3. Angela Bateup F41 F NSW 41 W40 3:31:31 5:00
4. Sebastain Perhauz 16 3:41:46 5:15
5. Kate Hodson F190 F ACT 34 3:46:13 5:21
6. Paul O'Connor 39 NSW 35 3:50:56 5:28
7. Rob Phillpott 162 3:50:57 5:28
8. Valentin Roukchan 168 NSW 28 3:56:49 5:36
9. Nick Wienholt 31 NSW 37 4:01:30 5:43
10. Tony Dale 35 28 4:02:05 5:44
11. Simon Grant 32 NSW 31 4:10:23 5:56
12. Sven Fuerst 173 NSW 40 M40 4:10:48 5:56
13. Mark Dakin 34 NSW 39 4:15:04 6:02
14. Joanne Brischetto F183 F NSW 30 4:16:30 6:04
15. Peter Hibberd 148 NSW 48 M45 4:17:55 6:06
16. Wylie Breckenridge 17 NSW 42 M40 4:18:05 6:07
17. Ben Sloman 2 NSW 25 4:21:01 6:11
18. Charles Low 26 NSW 58 M55 4:21:38 6:12
19. Scott Vickers 29 34 4:23:45 6:15
20. Natalie Watson F116 F NSW 41 W40 4:24:06 6:15
21. Tim Reynolds 14 NSW 35 4:26:14 6:18
22. Glenn Lockwood 153 NSW 47 M45 4:31:12 6:25
23. Andrew Richards 40 NSW 38 4:41:55 6:40
24. David Stirk 150 NSW 36 4:42:00 6:41
25. Shawn Mckee 19 4:42:41 6:42
26. Rick Patzold 12 NSW 45 M45 4:43:26 6:43
27. Stuart Price 21 NSW 35 4:46:47 6:47
28. Geoff Evison 6 NSW 45 M45 4:47:58 6:49
29. Michael McGrath 158 NSW 45 M45 4:48:06 6:49
30. Shayne Falkenmire F5 F 4:53:29 6:57
31. Marilza Saldanha F30 F 4:55:29 7:00
32. Marcello Bertasso 120 NSW 40 M40 4:58:06 7:03
33. John Turner 15 54 M50 4:59:16 7:05
34. Dennis Clarke 27 NSW 38 4:59:53 7:06
35. Ralph Pain 42 5:01:30 7:08
36. Paul Klitscher 8 ACT 45 M45 5:01:50 7:09
37. Karen Chan F43 F NSW 41 W40 5:02:33 7:10
38. Denis Sharrock 44 NSW 61 M60 5:10:17 7:21
39. Donald Robare 18 5:12:37 7:24
40. Michael Corlis 126 ACT 51 M50 5:14:51 7:27
41. Margaret Chu F36 NSW 46 M45 5:15:43 7:28
42. Gary Lightfoot 37 48 M45 5:15:44 7:29
43. Robert Osborne 38 NSW 54 M50 5:20:55 7:36
44. Peter Linnegar 130 NSW 42 M40 5:21:00 7:36
45. Mark Jensen 129 5:29:50 7:49
46. Jane Trumper F7 F NSW 49 W45 5:58:27 8:29
47. Edward Mazacotte 139 dnf
48. Ian Gallagher 10 NSW 28 dnf
49. Grant Gerber 9 NSW 33 dnf
50. De-anne Attard F11 F QLD 20 dnf
51. Jonathan Low 25 NSW 23 dns
52. Zed Zlotnick 13 NSW 46 M45 dns
53. Ray James NSW 61 M60 dns
54. Andrew Catermole 33 dns