Show Individual Results Yes
Show Team Results Yes
Show Relay Team Results Yes
Selected gender combined
Show name as link Yes
Canberra Half Marathon Fun Runs (id:899)
Half Marathon Eve - 1.5km Mini Jog (1.5k)
Saturday, 16th May 2009

Place Name Chest Sex State Age CAT Time Pace
1. Joshua Torley 25767 ACT 10 U12 5:11 3:27
2. Andrew Hosking 27564 ACT 9 U10 6:11 4:07
3. Natahsha Zygadlo F17930 F ACT 11 U12 6:25 4:16
4. Rohan Hosking 26291 ACT 7 U8 6:32 4:21
5. Stephen Fraser 27 ACT 8 U10 6:39 4:26
6. Jasper Sheehan 17 ACT 8 U10 6:40 4:26
7. Lauren Robards 15 F ACT 8 U10 6:42 4:28
8. Sean Murphy 9 NSW 7 U8 6:52 4:34
9. Jade Mustapic 12 F NSW 8 U10 6:52 4:34
10. Aedan Billiards 2 NSW 7 U8 7:04 4:42
11. Mitchell Benham 39 ACT 7 U8 7:08 4:45
12. Lachie Baker 34786 ACT 7 U8 7:15 4:50
13. Sam Fletcher 5 NSW 8 U10 7:18 4:52
14. Gwyllm Young 33278 ACT 6 U8 7:23 4:55
15. Catherine Neave F37 F ACT 8 U10 7:25 4:56
16. Joseph Neave 38 ACT 10 U12 7:30 5:00
17. Nicholas Allnutt 33337 ACT 6 U8 7:34 5:02
18. Emily Roberts F21 F ACT 11 U12 7:35 5:03
19. Edward Cardew-Hall 29944 ACT 10 U12 7:35 5:03
20. Simon Hosking 30366 ACT 5 U6 7:40 5:06
21. Tom Irwin 23 NSW 6 U8 7:40 5:06
22. Jacinta Essam 3 F ACT 6 U8 7:43 5:08
23. Caitlin Arnold 1 F VIC 7 U8 7:45 5:10
24. Claire Molineux 8 F NSW 8 U10 7:56 5:17
25. Benjamin Daniell 27515 ACT 7 U8 8:00 5:20
26. Matthew Baker 34801 ACT 9 U10 8:05 5:23
27. Oliver Sheehan 16 ACT 7 U8 8:11 5:27
28. Cameron Cox 28 ACT 9 U10 8:16 5:30
29. Tara Mustapic 11 F NSW 6 U8 8:21 5:34
30. Isabel Essam 4 F ACT 6 U8 8:32 5:41
31. Adrian Dwight 32 ACT 6 U8 8:38 5:45
32. William Roberts 22 ACT 7 U8 8:45 5:50
33. Molly Barba F36 F NSW 8 U10 8:52 5:54
34. Katya Zygadlo F18511 F ACT 8 U10 9:04 6:02
35. Stephanie Jones F31393 F ACT 8 U10 9:04 6:02
36. Harry Deane 24 ACT 9 U10 9:30 6:20
37. Tayla Paton F30356 F ACT 8 U10 9:30 6:20
38. Matthew Cummins 25 ACT 10 U12 9:33 6:22
39. Skye Holmwood F29 F NSW 7 U8 9:36 6:24
40. Shaun Reid 13 NSW 10 U12 9:36 6:24
41. Peggy Holmwood F30 F NSW 4 U6 9:53 6:35
42. Lucy Murphy 10 F NSW 5 U6 9:56 6:37
43. Hayley Bullas F31 F ACT 5 U6 10:17 6:51
44. Matthew Reid 14 NSW 8 U10 10:18 6:52
45. Thomas Howieson 35 ACT 4 U6 10:19 6:52
46. Shayla-Rei Marshall 6 F ACT 6 U8 11:30 7:40
47. Cameron Allnutt 33874 ACT 3 U4 13:42 9:08
48. Naomi Molineux 7 F NSW 10 U12 dnf
49. Simone Sly 18 F NSW 34 dnf
50. Callum Burns 19 ACT 9 U10 dns
51. Spencer Burns 20 ACT 7 U8 dns